گل سم گرگان، تولید و واردات نهاده های کشاورزی


گل سم گرگان، تولید و واردات نهاده های کشاورزی

 شرکت شیمیایی گل سم گرگان یکی از بزرگترین شرکت های تولید سموم دفع آفات و کودهای شیمیایی در کشور است که به پاس تلاش مستمر د رجهت ارتقاء تولید ناخالص داخلی کشور شایسته کسب عنوان واحد صنعتی نمونه کشوری از وزارت صنایع و معادن کشور در سال های 1386 و 1393 گردید.گل سم گرگان تلاش دارد تا سموم خود را تحت لیسانس تولیدکنندگان اصلی اروپایی مانند Syngenta سینجنتا سوئیس، ISK ژاپن، Sumitomo سومیتومو ژاپن، Nippon Soda نیپون سودا ژاپن و ... تولید نماید تا همیشه در راس عرضه سموم باکیفیت در کشور قرار داشته باشد.شرکت گل سم علاوه بر تولید سموم، یکی از فعالیت تراز اول واردکنندگان بذر کشور است که انواع بذور سبزی و صیفی را از معتبرترین شرکت های بین المللی سینجنتا (SG)، هویزر، یو اس اگری سید و غیره وارد و توزیع می نماید. علاوه بر آن بذرهای تولید خود را نیز دارد که تحت عنوان کلی ثمین بذر شناخته شده است......................................آنچه در ادامه می آید، توضیح تکمیلی از طرف وب سایت فیداست در مورد صنعت سم و کود در ایران عزیزمان است  :

 امروزه شاید بتوان صنعت کشاورزی را   بزرگترين صنعت جهان نامید. شاید بارها پیش آمده باشد  که در میان  اخبار صادرات کشاورزی ، خبرهایی در مورد صادرات کشاورزی ایران   شنیدیم و آن را با صادرات کشاورزی هلند یا صادرات کشاورزی عربستان  یا صادرات کشاورزی ترکیه مقایسه نمودیم   و  به عنوان یک ایرانی از خود پرسیدیم که برای افزایش ارزش صادرات کشاورزی ایران چه می توان کرد. به عنوان یک ایرانی چه می توانم انجام دهم تا علاوه بر کسب سود بیشتر به صادرات محصولات کشاورزی    کمک کنم  یا به عنوان مثال به فکر  صادرات کشاورزی به عراق باشم.

اگر  به بخش سم و کود در بانک اطلاعات وب سایت تخصصی کشاورزی فیداست سر زده اید احتمالا به فکر افزایش درآمدزایی از زمین کشاورزی هستید یا دانشجو و محقق در زمینه کشاورزی هستید یا به هر دلیل دیگر  به دنبال  لیست  نمونه اسامي شرکت هاي کشاورزي یا توليد کنندگان سم و کود  هستید. شاید بتوان حدس زد که  به دنبال اسامی شرکت ها یا اشخاص شاغل در زمینه هایی هستید که بتوان آنها را در ردیف توليد کنندگان کود شيميايي  یا   توليد کنندگان کود و سم یا توزیع کنندگان نهاده های کشاورزی قرار داد.

امروزه سرزمین مان با تلاش فراوان فعالان صنعت کشاورزی توانسته است در جایگاه مناسبی از  توليدکنندگان کود کشاورزي  و تولیدکنندگان سموم کشاورزی در سطح منطقه و جهان قرار گیرد. همچنین با سرمایه گذاری و تلاش های صورت گرفته، برخی از بهترین برندهای جهانی تولید نهاده های کشاورزی دارای نمایندگی فعال در کشور هستند. توليد کود کشاورزي  یا تولید سموم کشاورزی و قرار گرفتن در میان  توليد کنندگان کود کشاورزي   یا تولید کنندگان سموم کشاورزی نیاز به سرمایه گذاری و دانش فراوانی دارد و برخی از فرزندان این سرزمین توانسته اند به چنین جایگاهی دست یابند. کسب نمایندگی برندهای خارجی نیز نیاز به سرمایه گذاری و تخصص دارد که با تلاش برخی از شرکت های فعال ایرانی، عملی شده است. تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و کشاورزان این مرز پرگهر دست در دست هم به افق های بسیار روشنی در صنعت کشاورزی ایران می اندیشند.وب سایت فیداست تلاش می نماید تا  شرکت ها ی تولید کننده یا وارد کننده و همچنین فروشگاه هایی که در  زمینه هایی مانند کود ورمی کمپوست یا کود شيميايي یا   کود کامل  یا  سموم کشاورزي  یا کود مايع  و همچنین کود سفيد یا  کود اوره  و موارد مشابه فعال هستند را برای کاربران فارسی زبان دسته بندی و به ساده ترین شکل ممکن، اطلاعات کاملی در این مورد را در اختیار آنان قرار دهد  .

بخش بانک اطلاعات فیداست برای کاربرانی که به دنبال پاسخ به پرسش هایی مانند توليد کنندگان کود شيميايي در ايران یا توليد کنندگان کود npk در ايران  یا توليد کنندگان کود در ايران  یا توليد کنندگان سموم کشاورزي  و موارد مشابه باشند بسیار مفید خواهد بود.

بدون شک کشاورزی پیشرفته و علمی و مبتنی بر مهندسی می تواند منجر به افزایش تولید در این زمینه شود. بدین منظور  دسترسی به لیست  انواع شرکت هاي کشاورزي  یا توليد کنندگان کود کشاورزي  یا  توليد کنندگان سموم کشاورزي  یا شرکت های وارد کننده نهاده های کشاورزی  یا فروشگاه های کشاورزی  که در زمینه تولید، واردات و توزیع نهاده های کشاورزی فعالیت دارند، بسیار مفید خواهد بود.

  

حشره کش و کنه کش آبامکتین
حشره کش و کنه کش آبامکتین

علف کش استوکلر
علف کش استوکلر

قارچ کش اپیرودیون + کاربندازیم
قارچ کش اپیرودیون + کاربندازیم

پنکونازول
پنکونازول

کنه کش و حشره کش پیرایدابن
کنه کش و حشره کش پیرایدابن

سمپاش های ماتابی
سمپاش های ماتابی

کودهای NPK و ریزمغذی + آمینواسید
کودهای NPK و ریزمغذی + آمینواسید

کود کلات آهن پودری
کود کلات آهن پودری

حشره کش سایپرمترین مایع
حشره کش سایپرمترین مایع

سمپاش 20 لیتری پشتی تلمبه ای
سمپاش 20 لیتری پشتی تلمبه ای

کنه کش فنازاکوئین
کنه کش فنازاکوئین

علف کش گلایفوزت
علف کش گلایفوزت

قارچ کش دیفنوکونازول
قارچ کش دیفنوکونازول

قارچ کش تیلت
قارچ کش تیلت

ادرس دفتر تهران: الهیه، خیابان خزر شمالی، پلاک ۱۸، شرکت شیمیایی گل سم گرگان .
تلفن: 02185596

ادرس دفتر گرگان : گلستان گرگان خیابان جرجان کوچه جرجان بیستم شرکت شیمیایی گل سم گرگان.
تلفن: 01732137852-01732150201
این صفحه را به اشتراک بگذارید: