پرسش های متداول

1)هر مشاور یک پروفایل اختصاصی دارد که کلیه پاسخ های ایشان در آن قابل مشاهده است. 2) لینک پروفایل اختصاصی مشاور را می توان به کمک شبکه های پیام رسان یا پیامک منتشر نمود.3) مشاور می تواند در صورت تمایل میزان تحصیلات، سابقه کار، لوح های تقدیر ، شماره تماس ، آدرس شبکه های مجازی و .... خود را در پروفایل خود منتشر کند تا برای عموم مراجعه کنندگان قابل مشاهده باشد.4) مراجعه کنندگان به سایت می توانند مشاوران مرتبط با هر تخصص را جستجو کنند. 5) هر پرسش و پاسخ یک لینک اختصاصی دارد که می توان آن را منتشر نمود. به این ترتیب هر مشاور می تواند آن پرسش و پاسخ را در دسترس علاقه مندان قرار دهد.

فیداست فرصت کم نظیری را برای فعالان حوزه کشاورزی فراهم نموده است. کاربر در این سایت می تواند جامعه کشاورزی کشور را با دانش و تجربه خود آشنا کند. همچنین کاربر می تواند در پروفایل اختصاصی خود، شماره تماس، آدرس محل فعالیت و آدرس شبکه های مجازی خود را درج نماید و فالوور های هدفمند پیدا کند.

شبکه های مجازی مانند اینستاگرام به تنهایی برای یک فعال حوزه کشاورزی کافی نیست و به فعالان حوزه کشاورزی پیشنهاد می شود برای حضور موثر در این حوزه، در کنار استفاده از چنین شبکه هایی، از امکانات کم نظیر فیداست هم بهره برند. از جمله دلایل چنین پیشنهادی می توان به موارد اشاره نمود: 1) مطالب مندرج در صفحه های مجازی توسط موتورهای جستجوگر مانند گوگل نمایش داده نمی شود. 2) در شبکه های مجازی مانند اینستاگرام خطراتی مانند از دست رفتن صفحه یا محدودیت توسط اینستاگرام وجود دارد . 3) با طرح یک موضوع در دایرکت؛ تنها یک اکانت از آن با خبر می شود. آیا بهتر نیست تجربه و دانش کاربر در ابعاد ملی و حتی جهانی مطرح شود؟ 4)کاربر می تواند در فضا و روشی به مراتب کامل تر از اینستاگرام ، به طرح یک موضوع در کنار دیگر موضوعات بپردازد و نظر دیگران را جویا شود یا از مطالب موجود بهره برد.

در بخش (درباره ما) ، در این مورد توضیح داده شده است.

پس از ثبت نام ، امکانات قابل توجهی در اختیار کاربر قرار می گیرد. 1) هر کاربر یک پروفایل اختصاصی دارد که لینک آن را می توان منتشر نمود. 2) کاربر می تواند تجربه و تخصص خود را در بخش پایگاه دانش درج کند. 3) می تواند در بخش بانک اطلاعات اقدام به درج اطلاعات برند خود نماید. 4) در این حالت کاربر می تواند پرسش های تخصصی خود را بخش مشاوره مطرح نماید تا مشاوران متخصص به آن پاسخ دهند. 5) در بخش های مختلف، نظرات خود را در قالب کامنت درج نماید.