فروش سه برابری زمین های کشاورزی در مازندران

فروش سه برابری زمین های کشاورزی در مازندران

1 ماه پیش بازدید104

 امام جمعه بابل با اشاره به اینکه به فروش نرفتن برنج در زمان مشخص و کم توجهی به کشاورزان موجب بی‌انگیزه شدن در کشاورزی شده است، گفت: کشاورزان اقدام به خشکاندن زمین کشاورزی برای فروش کرده‌اند و مراجعات به بنگاه‌های معاملاتی نسبت به سال گذشته سه برابر بیشتر شده است.

به گزارش فیداست و به نقل از ایسنا  امام جمعه بابل شامگاه ۱۹ مهر ماه اظهار داشت:  محرومیت‌ها و محدودیت‌هایی در حوزه آب، راه، ورزش و غیره در بابل وجود دارد که انتظار داریم در نیمه دوم سال شاهد تلاش بیشتری برای حل آن از سوی دستگاه‌های اجرایی باشیم.

امام جمعه بابل ناهماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی را عامل ایجاد بسیاری از مشکلات استانی و شهرستانی برشمرد و یادآور شد: بعضی مدیران نگاه بخشی‌نگر و سازمان‌نگر دارند و به نیاز سازمان‌های دیگر توجه ندارند و این موضوع مردم را دچار مشکل می‌کند.

این مسئول خواستار رفع سیاست انقباظی در بانک‌ها شد و ادامه داد: مراجعات مردمی به دفتر ما برای درخواست وام ضروری هرچند اندک نیاز به حمایت مدیران بانک‌ها دارد امیدواریم همکاری لازم را داشته باشند تا ما شرمنده مردم نباشیم.

روحانی تعرض به منابع طبیعی و اراضی اوقافی را از مشکلات جدی استان و شهرستان برشمرد و پیگیری جدی برای رفع این مشکل را خواستار شد و گفت: آمار عنوان شده در این حوزه نگران کننده است، تغییر کاربری اراضی کشاورزی که سرمایه ارزنده مازندران است به ویلا و ساخت و سازهای بی ثمر، ضربه جبران ناپذیری برای مازندران است.

منافع سازمانی فدای رفاه مردم شود

فرماندار ویژه شهرستان بابل نیز با اشاره به اینکه برای رفاه مردم باید از منافع سازمانی عبور کنیم گفت: اگر رفاه مردم در میان باشد گاهی باید منافع سازمانی را فدای رفاه مردم کنیم.

قاسم عزیززاده گرجی ارائه عملکرد در شورای اداری شهرستان بابل از سوی مجموعه مردم پایه را از جمله برنامه های این شورا برشمرد و افزود: ارائه این عملکردها و بررسی موانع ومشکلات این مجموعه ها راهکاری برای رفاه مردم است.

عزیززاده گرجی توجه به حقوق مردم را امری ضروری دانست و یادآور شد: مدیران باید پیگیر جذب اعتبارات باشند و هرجا دچار موانع و مشکلات شدند به ما اعلام کنند تا برای حل آن اقدامات لازم را انجام دهیم.

فرماندار ویژه شهرستان بابل با اشاره به این که منتظر ارائه طرح ها از سوی دستگاه های اجرایی برای جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری هستیم، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی توجه داشته باشند که اعتبارات سفر نقدی با تخصیص ۱۰۰ درصدی بوده، باید تمام تلاش خود را در این زمینه داشته باشند.

تجربه شما

لطفا دیدگاه خود را به اشتراک بگذارید