قوانین و مقررات فیداست

 

 1. در مجموعه قوانین و مقرات حاضر، منظور از وب سایت فیداست ، اشاره به تمامی قسمت ها و بخش های فعلی وب سایتی به نشانی  www.fidust.com   و بخش هایی که در اینده به این وب سایت افزوده خواهد شد، دارد . همچنین در این مجموعه قوانین ، منظور از کاربر شامل کلیه افرادی است که به عضویت وب سایت فیداست در آمده اند و به امکانات و خدمات این وب سایت شامل مطالعه ، ارسال و انتشار پست، نوشته، کامنت ، عکس ، فیلم و آگهی در کلیه قسمت های این وب سایت اعم از آموزش، پایگاه دانش و تجربه ، مشاوره و معرفی کالا و خدمات دسترسی دارند.
 2. وب سایت فیداست در کلیه قسمت ها و بخش های خود تابع قانون مصادیق محتوای مجرمانه ( ماده 21 قانون جرایم رایانه ای) است و درصورت مشاهده تخطی از قانون مذکور تحت هر عنوان اعم از پست، کامنت، آگهی، تصویر پروفایل یا نام کاربری ، عکس، فیلم و.... مطلب ارسالی بدون اطلاع قبلی حذف می شود و دسترسی کاربر ارسال کننده مسدود خواهد شد.
 3. علاوه بر موارد ذکر شده در بند 2 این مقررات ، انتشار مطالب و موارد زیر نیز در وب سایت فیداست مجاز نیست :     الف) مطالب کپی شده از منابع علمی یا دیگروب سایت ها بدون ذکر منبع و یا در صورتی که خالق اثر کپی برداری را به طور کلی حتی با ذکر منبع ممنوع کرده باشد   ب) نوشته ها،عکس ها و فیلم هایی که کپی رایت را رعایت نکنند.   پ) مطالبی که در مورد تولید یا فرآوری محصولات غیر حلال ، غیر قانونی ، غیر شرعی و خارج از چارچوب فرهنگ و عرف جامعه باشد .    ت) مطالبی که در بردارنده تبلیغ سوء بر علیه افراد اعم از حقوقی و حقیقی ، شرکت ها ، برندهای تجاری باشند    ث) مطالب خارج از حوزه کشاورزی.
 4. انتخاب نام های کاربری مانند ادمین، وب مستر، مدیر سایت و موارد مشابه که ممکن است موجب سردرگمی مراجعان به این وب سایت شود، مجاز نیست.
 5. مدیریت وب سایت فیداست ، نهایت پایبندی، دقت و تلاش خود را برای التزام و اجرای دقیق کلیه بندهای مقررات و قوانین این وب سایت به عمل می آورد . علاوه بر آن، از کاربران گرامی  نیز در خواست می شود در صورت مشاهده موارد تخطی از  این مقررات به ویژه بندهای 1 تا 4 ، با ارسال گزارش محتوای نامناسب، یاری رسان مدیریت این وب سایت باشند.
 6. شماره تماس و ایمیلی که کاربران هنگام ثبت نام و برای دریافت کد تایید پیامکی در اختیار سایت فیداست قرار می دهند، کاملا محرمانه نزد سایت باقی می ماند  ولی اطلاعاتی که کاربران پس از ثبت نام ، شخصا در پروفایل خود و یا در قسمت بانک اطلاعات تکمیل و منتشر می کنند مانند نام ونام خانوادگی، آدرس، ایمیل ، شماره تماس و آدرس شبکه های اجتماعی و.....بسته به مورد کاربرد آن، ممکن است برای کلیه مراجعه کنندگان به این وب سایت قابل مشاهده است.
 7. عضویت در وب سایت فیداست کاملا رایگان است و کاربران بعد از ثبت نام موظف به رعایت تمامی قوانین می باشند.
 8. بخش بانک اطلاعات برای تبلیغات کاربران در نظر گرفته شده است و ارسال مطالب و کامنت های حاوی تبلیغات در بخش های  پایگاه دانش و مشاوره مجاز نیست.
 9. مسئولیت نگهداری از هرگونه نام کاربری و رمز شخصی و ایجاد تغییر در آن ها  در کلیه موارد به عهده کاربر می باشد.
 10. از هرگونه مشاوره دادن و مشاوره خواستن در بخش  پایگاه دانش خودداری فرمایید. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از خدمات رایگان بخش مشاوره تخصصی  بهره بگیرید و در صورتی که از توان و دانش کافی برای مشاوره دادن برخوردار هستید، می توانید به صورت رایگان عضو تیم مشاوران تخصصی این سایت بشوید.
 11. اخبار منتشر شده در این وب سایت بر اساس منابعی است که در انتهای خبر هر خبر درج می شود و این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت اخبار ندارد.
 12. مطالب منتشرشده در بخش های مختلف وب سایت فیداست بیانگر نظرات انتشار دهنده  آن موضوع، کامنت ، مشاوره ، آگهی ، خدمات و محصولات، عکس یا فیلم می باشد و مدیریت این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال کیفیت وکمیت آن ها و یا خدمات بیان شده ، ندارد .
 13. هدف وب سایت فیداست بالا بردن اطلاعات علمی ، تجربی و کاربردی در مورد کشاورزی و صنایع غذایی می باشد . بدیهی است که کارشناسی دقیق از هر موضوع نیازمند بازدید، محاسبه ،معاینه، آزمایش و موارد متعدد علمی است که از نزدیک و با تمرکز بر مورد ، انجام می شود .
 14. مدیریت وب سایت فیداست در صورت صلاحدید ، حق تغییر در قوانین ومقررات این وب سایت را دارد .
 15. قوانین و مقررات وب سایت فیداست ، به بخش هایی که در آینده به این وب سایت افزوده می شوند ، قابل تعمیم است.
 16. تنها راه های تماس با این وب سایت و از طرف این وب سایت در قسمت تماس با ما درج شده است.
 17. مدیریت این وب سایت هیچگونه مسئولیتی اعم از مادی و معنوی در قبال مطالبی که مغایر قوانین این وب سایت تشخیص داده و آن مطالب را حذف می کند، ندارد . در این راستا هیچ گونه مسئولیتی در قبال هزینه های احتمالی که ارسال کننده متحمل خواهد شد، ندارد.
 18. مدیریت این وب سایت تعهدی در مورد مطالب مربوط به شرکت ها و فروشگاه هایی که در بخش بانک اطلاعات وب سایت درج می شوند مانند کمیت و کیفیت محصولات، آدرس، شماره تماس و... ندارد.
 19. پست ها ، کامنت ها و آگهی هایی که به هر دلیل دستور حذف آن ها از مراجع قانونی صادر شده باشد، بلافاصله از سایت حذف خواهند شد و مسئولیت های بعدی به عهده کاربر می باشد.